Wesela

 

Posiadamy ogromne doświadczenie w organizacji bankietów, a zwłaszcza imprez weselnych. 

Ponad 1500 zorganizowanych bankietów, z czego zdecydowana większość zamawiających to powtarzający się stali klienci, oraz osoby przybywające do nas z polecenia.
Jest to dla nas niezwykle czytelna informacja, że idealnie znaleźliśmy swoje miejsce w segmencie gastronomicznym obrazującym standard usług w stosunku do ceny. 

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym obiekcie: KLIK 

Dysponujemy lokalem w pełni przystosowanym do organizacji tego typu okoliczności, z wieloma udogodnieniami oraz właściwie przeszkolony personel. 

Oferujemy dwie sale do dyspozycji gości.
Mniejsza do 35 miejsc siedzących oraz sala bankietowa z częścią taneczną dająca możliwość różnorodnego rozstawienia o pojemności do 100 miejsc siedzących.

Sala bankietowa połączona jest z tarasem/ogródkiem na zewnątrz lokalu( oczywiście teren ogrodzony bez dostępu osób trzecich).
HOTEL: Dysponujemy również hotelem z 13 pokojami ( 28 miejsc noclegowych) o dobrym standardzie. Przy rezerwacji wszystkich pokoi oferujemy Państwu cenę superrabatową 1000zł. 
Przykładowe menu mogą Państwo  otrzymać bezpośrednio w naszej restauracji lub poprzez pocztę e-mail. Obecnie oferujemy dwie wersje cenowe menu. Roczna zmiana cen menu oscyluje w okolicach 5-10%.
Pragnę jednak zaznaczyć, iż każde menu będzie ustalone pod kontem Państwa oczekiwań i zgodnie z Państwa preferencjami kulinarnymi. Menu weselne uzgadniamy 1-2 tygodnie przed imprezą.

 Przy okazji wesel proponujemy także:

  •  pieczone prosię, pieczone indyki
  •  tort z niespodzianką
  •  dekoracje balonowe

Rezerwacja jest gwarantowana po uiszczeniu kaucji gwarancyjnej 1000zł (otrzymają Państwo druk potwierdzający wpłatę za rezerwację i zgodność zamówienia).

Aby uzyskać informację o wolnych terminach prosimy o kontakt tel. 61 8132 746 lub 504 106 607 (recepcja) w godz. 8-21.

Natomiast szczegółowe informacje dotyczące organizacji wesel można uzyskać telefonicznie w godz. 9-18 tel. 511 759 057 lub na miejscu w lokalu po wcześniejszym uzgodnieniu terminu spotkania. 

Jesteśmy przekonani, że po zapoznaniu się z nasza ofertą kulinarną oraz całym wachlarzem usług związanych z organizacją wesel będziecie Państwo naszymi kolejnymi zadowolonymi klientami.

Zapraszamy do obejrzenia naszego hotelu i restauracji.

 Menu Weselne – w sprawie aktualnego menu prosimy pisać na adres: morenamosina@gmail.com

HOTEL RESTAURACJA "MORENA"
ul. Konopnickiej 1A
62-050 Mosina
tel. (61) 813 27 46
projektowanie stron